دپارتمان مهندسی کامپیوتر


دوره های تخصص و صنعتی مهندسی کامپیوتر

دانشگاه امیرکبیر-دانشکده مهندسی کامپیوتر

09360633467

ceit.ssc94@gmail.com

http://

.

دومین دوره مسابقه داده‌کاوی امیرکبیر

دومین دوره مسابقه داده‌کاوی امیرکبیر
دوشنبه 1397/11/01
place مسابقه آنلاین
مسابقه داده‌کاوی مهندسی‌کامپیوتر
 
درباره‌ی مسابقه:

    دومین دوره مسابقات ملی داده‌کاوی دانشگاه صنعتی امیرکبیر از تاریخ ۱ بهمن‌ماه ۹۷ به مدت ۱۵ روز با برگزاری مرحله اول مسابقه بصورت آنلاین آغاز می‌شود. تیم‌های راه‌یافته به مرحله دوم از تاریخ ۲۳ بهمن به مدت ۲ هفته به صورت آنلاین با یکدیگر به رقابت می‌پردازند و در نهایت تیم‌های برتر به مراسم اختتامیه و ارائه حضوری در تاریخ ۱۵ اسفند که در دانشکده مهندسی کامپیوتر و فناوری اطلاعات دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار می‌گردد،‌ دعوت می‌شوند و پس از داوری به سه تیم برتر به ترتیب ۴، ۳ و ۲ میلیون تومان جایزه نقدی از طرف شرکت علی‌بابا، اسپانسر مسابقات اهدا خواهد شد.

 

نکات مهم:

    ۱. لطفا قبل از پرداخت هزینه‌ی شرکت در دومین دوره مسابقه داده‌کاوی امیرکبیر، تمامی اطلاعات ذکر شده در سایت مسابقه به نشانی www.autdmc.ir را با دقت مطالعه فرمائید.

    ۲. این هزینه برای تمامی اعضای یک تیم می‌باشد. (هر تیم ۱۵ هزار تومان)

    ۳. لطفا پرداخت هزینه با ثبت‌ اطلاعات سرگروه تیم صورت گیرد.(دقت فرمائید که اطلاعات شخصی وارد شده مطابق با اطلاعات ثبت‌شده در سایت مسابقه باشد) 

 

توضیحات تکمیلی:

    ۱. در صورت وجود هرگونه سوال، ابهام و یا مشکل به حساب تلگرام انجمن علمی دانشکده مهندسی کامپیوتر به شناسه‌ی @ceitscc پیام دهید.

    ۲. تمامی اطلاعاتی که در حین پرداخت هزینه مورد نیاز است نزد انجمن علمی دانشکده مهندسی کامپیوتر دانشگاه صنعتی امیرکبیر محفوظ بوده و به هیچ عنوان در اختیار شخص دیگری قرار نخواهد گرفت.

 

خرید بلیت

برای ثبت نام در رویداد ابتدا بلیت های مورد نظر خودتون رو انتخاب فرمایید.

تکمیل ظرفیت
15,000 تومان
دوشنبه 1397/11/01

شرکت در دومین مسابقه داده‌کاوی امیرکبیر

مخصوص کلیه شرکت‌کنندگان